TOODETE TAGASTAMINE VÕI VAHETAMINE

08.04.2020
TOODETE TAGASTAMINE VÕI VAHETAMINE

TOODETE TAGASTAMINE VÕI VAHETAMINE

·          Sul on õigus tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul.

·          Taganemistähtaeg hakkab kehtima päevast, mil oled toote saanud enda valdusesse.

·          Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid ja muud saadetisega kaasas olnud dokumendid.

·          Kui  toode ei vasta nõuetele, siis saadke kõigepealt e-mail: klienditugi@vormivabrik.ee pealkirjaga pretensioon või vahetamine. Kirja sees peab olema kirjutatud: teie tellimuse nr, kooli nimetus, probleemi täpne kirjeldus, teie aadress. Pretensioonile vastame 4 tööpäeva jooksul. Vormivabrik laseb tulla mittesobivate toodete järgi kulleri ning saadame Teile hiljem vastu uued tooted. Postikulud kattab Vormivabrik.

·          Kui soovite tooteid ümber vahetada teise suuruse vastu, siis palume seda teha 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Kui soovitud tooted on olemas laos, siis vahetame kauba välja 5 tööpäeva jooksul peale kättesaamist. Kui tooteid laos ei ole, siis pakume teile välja uut tarneaega.

Selle jaoks, et koolivormi tagastata või vahetada tuleb välja trükkida blankett ja täita selle, või kirjutada paberi peale andmed, mis on märgitud blanketi sees. Kauba üleandmiseks on mitu erinevat viisi.

Te võite:

a) saata koolivormi Itella Tallinna Tondiselveri või Omniva Tallinna Tammsaare Ärikeskuse pakiautomaat, tel. +3725539755

b) saata koolivormi tavapostiga aadressile Vormivabrik OÜ, Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn

* koolivormi pakend võib olla lihtne, sobib ka tavaline kilekott ja teip, ei pea pakkima paberist ümbrikusse või karbi sisse.

c) tuua koolivormi Vormivabrik kontorisse, aadressile Tammsaare tee 47, Tallinn (sissepääs õuest, Politsei- ja Piirivalveameti ukse paremalt poolt, ukse peal on silt KOOLIVORM).

Blanketti saab alla laadida SIIN Ja siin peab olema link blankettile, mis asub allpool