TOODETE VAHETUS/TAGASTAMINE

TOODETE TAGASTAMINE VÕI VAHETAMINE

Kui Sinu tellimus oli valesti komplekteeritud ja sa said vale suurust või värvi.

Anna palun meile sellest teada 14 kalendripäeva jooksul kirjutades e-mailile: klienditugi@vormivabrik.ee pretensioon. Kirjas tuleb kirjutada: Tellimuse nr, Tellija Nimi, toodete loetelu mis olid valesti saadetud. Vastame Teie pretensioonile 4 tööpäeva jooksul. Kui tellimus oli valesti komplekteeritud, toodete tagastamise postikulud maksab Vormivabrik. 

Kui Sa said tooted kätte, kuid soovid välja vahetada suurust. 

· Palume tooteid tagastada või avaldada soovi vahetuse vastu 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist. 
· Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid ja muud saadetisega kaasas olnud dokumendid.
· Sul tuleb välja trükkida ja täita blanketi või kirjutada käsitsi Tellimuse nr, Tellimuse nr, milliseid tooteid tagastad ja milliste vastu soovid vahetada. Täidetud blanketi või kirjutatud informatsiooni tuleb saata koos toodetega meile tagasi. Blanketti saab alla laadida siit .

· Kui soovitud tooted on olemas laos, siis vahetame kauba välja 6 tööpäeva jooksul peale kättesaamist. Kui tooteid laos ei ole, siis pakume teile välja uue tarneaja. Suuruste väljavahetamise korral postikulu pead tasuma Sina, ehk siis Ostja/Tellija. 

Kui sa Said tooted kätte, kuid Sind ei rahulda kvaliteet ja soovid raha tagasi. 

· Palume tagastada tooteid 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist. 

· Sul tuleb välja trükkida ja täita blanketi või kirjutada käsitsi Tellimuse nr, tooted, mida tagastad, tagastamise põhjus ja pangakonto number kuhu soovid raha tagasi.  Täidetud blanketi või kirjutatud informatsiooni tuleb saata koos toodetega meile tagasi. Blanketti saab alla laadida siit .

Kuidas tooteid tagastada? 

a) saata koolivormi Omniva Tallinna Tammsaare Ärikeskuse pakiautomaati, tel. +37258459372
b) saata koolivormi tavapostiga aadressile Vormivabrik OÜ, Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn
* koolivormi pakend võib olla lihtne, sobib ka tavaline kinni teibitud kilekott (ei pea pakkima paberist ümbrikusse või karpi).
c)Kontorisse võib tuua koolivormi Vormivabrik kontorisse, aadressile Tammsaare tee 47, Tallinn (sissepääs õuest, Politsei- ja Piirivalveameti ukse paremalt poolt, ukse peal on silt KOOLIVORM). Meie klienditeenindaja on kohal: E,K,R 10.00-17.00. Kui soovid tulla, siis palun  ette helistada: 58459372