JÄRVE KOOL

JÄRVE KOOL

Selle jaoks, et vormistada tellimust tuleb Teil registreerida ennast kliendiks vajutades paremas ülemises nurgas või allpool nupule Konto. Peale registreerimist saate lisada tooteid ostukorvi.

Koolivormi on võimalik proovida selga ja soovitud suuruse olemasolu korral ka osta meie kontoris aadressil: Tammsaaree tee 47, Tallinn. SELLE JAOKS ET VÄLTIDA PIKKAJALIST MITME PERE VIIBIMIST ÜHES RUUMIS, PALUME ENNAST EELNEVALT REGISTREERUDA E-MAILI TEEL klienditugi@vormivabrik.ee või TELEFONI +37258459372. KONTORI KLIENDIPÄEVADE GRAAFIKUT VAATA SIIN: 

KOOLIVORMI TELLIMISPEERIODID JA KÄTTESAAMISE INFO

Vesti, kardigani, kleidi, tüdrukute pluuse, poiste tumesinise polosärki, triiksärke on võimalik tellida aastaringselt. Tarneaeg võib muutuda vastavalt tellimuste arvule.

Ülejäänud rõivad: lühikeste varrukatega polod, pusad, t-särgid, lipsud võib tellida perioodil 15.05-28.06 ja 25.08-15.09. Augusti lõpus tarneaeg võib olla kuni 2 nädalat, sest soovitud toodel ei pruugi olla tikitud logo ja enne kooli algust on tavapärasest pikemad järjekorrad.

Kui te soovite kätte saada KOGU komplekti enne kooli algust  23.08-24.08, palume tellimus esitada kuni 28.06

 

LIITU MEIE FACEBOOK LEHEGA ja saad teada kõikidest soodusmüükidest ja palju muust: https://www.facebook.com/vormivabrik/