Ostutingimused

ÜLDINE

Veebipoe www.vormivabrik.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Vormivabrik OÜ (registrikood  12524777), asukohaga Tammsaare tee 47, Tallinn.

Käesolevad kasutustingimused reguleerivad Vormivabrik OÜ (Müüja)  ja ostu sooritanud isiku (Ostja) vahel tekkivaid õigussuhteid  ostmisel-müümisel Veebipoes.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja.

HIND

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%. Hinnad on esitatud eurodes.

Toodete hinnad on märgitud Veebipoes toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kauba eest tasumisel ei ole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

KUIDAS TELLIDA?

• Registreeri enndast Vormivabrik.ee kasutajaks
• Logi ennast sisse. Kui oled juba kasutaja, siis saad ennast paremal ülemises nurgas kohe sisse logida. Tellimust saad esitada ka külalisena, kuid seda on vaja siis teha enne maksmist, kuna isikuandmed kuvatakse sel juhul tellimise käigus automaatselt.
• Vali kategooria alt kooli nime ning leia endale soovitud toode.
• Toote tellimiseks vajute toote juures olevale nupule "lisa ostukorvi". Sinu poolt valitud toode lisatakse seepeale ostukorvi.
• Ostukorvis olevad tooteid saad vaadata, vajutades ostukorvi pildiga nupule, mis asub ülal paremal. Seejärel suunatakse Sind oma ostukorvi leheküljele, kus saad muuta kogust või tooteid eemaldada.
• Kui oled kõik oma tooted välja valinud, siis kliki paremal üleval nurgas ostukorvi peale, mine ostukorvi, kontrolli kas kõik tooted on õigesti valitud ning mine kassasse.
• Kui Sa pole veel ennast kliendiks registreerunud või külastad meid esimest korda, siis küsitakse nüüd Sinu kontaktandmeid. Kui Sinu koolis saadetakse koolivormi kätte koolis, siis aadressit ei ole oluline korrektselt sisestada. Kui Sinu koolis koolivormi saadetakse kätte kulleriga, siis kindlasti märgi ära täpse aadressi ja teleforninumbri.
• Edasi kliki alla paremas nurgas "Esita tellimus" ning siirdud maksmisele. Tasuda saab kas pangalingi või arve alusel ülekannega.
• Kui aga siiski toodete tellimine ei õnnestu või tundub liiga keeruline, siis saad alati oma tellimuse saata e-maili: info@vormivabrik.ee

KUIDAS JA MILLAL SAADAKSE TELLIMUSE KÄTTE?

• Info tellimuse kätte saamise kohta leiad Katergoorias-E-pood-Sinu kooli nimi. Lehe üleval osas. Igas koolis on kokku lepitud eraldi millal ja kuidas saadetakse tellimused kätte.

TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

ИНФОРМАЦИЯ ОБ ОБМЕНЕ ИЛИ ВОЗВРАТЕ ФОРМЫ

Если Ваш заказ был неправильно укомплектован  (одежда не правильного размера или цвета)

Просим сообщить нам об этом в течении 14 дней после получения заказа на адрес электронной почты: klienditugi@vormivabrik.ee, написав в заглавии письма «Претензия» и указав в письме номер вашего заказа (Tellimuse nr) , название школы, имя заказчика, ваш домашний или рабочий адрес, телефон, перечень не правильно полученной одежды. На претензию ответим Вам в письменном виде в течении 4-ёх рабочих дней. В случае не правильно упакованного товара и возврата товара почтовые расходы оплачивает Vormivabrik. 

Если форма не подходит по размеру и вы желаете поменять на другой размер или на другую одеджу. 

  • 1. Форму необходимо нам вернуть в течении 14 дней после получения заказа. Вместе с формой Вы должны написать от руки написать или распечатать следующую информацию: номер вашего заказа (Tellimuse nr) , название школы, имя заказчика, перечень товара который Вы возвращаете и на что Вы хотите поменять. 

  • 2. Если желаемый Вами размер или товар у нас есть на складе, то форму мы обменяем в течении 6-и рабочих дней. Если желаемого размера на складе нет, то мы предложим новую дату доставки. В случае обмена почтовые расходы оплачивает клиент. 

  • 3. В случае обмена товара почтовые расходы оплачиваете Вы, то есть Покупатель/ Заказчик.

Если Вас не устравивает качество и Вы желаете вернуть форму и получить обратно деньги. 

  • 1. Форму необходимо нам вернуть в течении 14 дней после получения заказа. Вместе с формой Вы должны распечатать и заполнить бланкет или же от руки написать следующую информацию: номер вашего заказа (Tellimuse nr) , название школы, имя заказчика, перечень товара который Вы хотите вернуть и номер банковского счёта куда Вы хотите получить возрат денег.

  • 2. В случае возврата по причине не удовлетворения качеством товара почтовые расходы оплачиваете Вы, то есть Покупатель/ Заказчик.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

• E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni ning me ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele.