Ostutingimused

ÜLDINE

Veebipoe www.vormivabrik.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Vormivabrik OÜ (registrikood  12524777), asukohaga Tammsaare tee 47, Tallinn. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad Vormivabrik OÜ (Müüja)  ja ostu sooritanud isiku (Ostja) vahel tekkivaid õigussuhteid  ostmisel-müümisel Veebipoes.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused. Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu. Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja.

KUIDAS TELLIDA?

• Tooteid on võimalik lisada ostukorvi ja vormistada tellimust ainult siis, kui oled ennast kasutajaks registreerinud ja sisse loginud.

• Kui oled juba registreeritud kasutaja, siis saad ennast paremal ülemises nurgas kohe sisse logida vajutades nupule Logi sisse.

• Kui registreerid kontot esimest korda, siis vajuta paremas nurgas nupule Logi sisse, vasakul vajut nupule Registreeru, täita nõutud andmeväljad. Kui kõik andmed on täidetud, siis vajuta nupule Registreeri. Sa oled nüüd registreeritud, mine kategooriasse KOOLIDE TELLIMISKESKKOND, vali oma kooli nimetus.

* Peale kasutajaks registreerimist Ära oota tellimuse kinnitust e-mailile, vaid suuna kohe tellima. 

• Toote tellimiseks vajuta toote juures olevale nupule "lisa ostukorvi". Sinu poolt valitud toode lisatakse seepeale ostukorvi.

• Kui oled kõik oma tooted välja valinud, siis kliki paremal üleval nurgas ostukorvi peale, mine ostukorvi, kontrolli kas kõik tooted on õigesti valitud ning mine kassasse.

• Edasi kliki alla paremas nurgas "Esita tellimus" ning siirdud maksmisele. Tasuda saab kas pangalingi või arve alusel ülekannega.

• Tellimust hakkatakse töötlema alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole

• Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Vormivabrik OÜ Ostjale e-posti aadressile. Juhul, kui postkastist kirja ei leidu, palume kontrollida ega kiri ei ole kogemata rämpsposti kausta sattunud.

HIND

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%. Hinnad on esitatud eurodes.

Toodete hinnad on märgitud Veebipoes toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kauba eest tasumisel ei ole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

KUIDAS JA MILLAL SAADAKSE TELLIMUSE KÄTTE?

• Info tellimuse kätte saamise kohta leiad Katergoorias-E-tellimiskeskkond-Sinu kooli nimi. Lehe üleval osas. Igas koolis on kokku lepitud eraldi millal ja kuidas saadetakse tellimused kätte.

TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

Kui Sinu tellimus oli valesti komplekteeritud ja sa said vale suurust või värvi.

Anna palun meile sellest teada 14 kalendripäeva jooksul kirjutades e-mailile: klienditugi@vormivabrik.ee pretensatsiooni. Kirjas tuleb kirjutada: Tellimuse nr, Tellija Nime, toodete loetelu mis olid valesti saadetud. Vastame Teie prenesatsioonile 4 päeva jooksul. Kui tellimus oli valesti komplekteeritud, toodete tagastamise postikulud maksab Vormivabrik. 

Kui Sa said tooted kätte, kuid soovid välja vahetada suurust. 

· Palume tooteid tagastada või avaldada soovi vahetuse vastu 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist. 
· Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid ja muud saadetisega kaasas olnud dokumendid.
· Sul tuleb välja trükkida ja täita blanketi või kirjutada käsitsi Tellimuse nr, Tellimuse nr, milliseid tooteid tagastad ja milliste vastu soovid vahetada. Täidetud blanketi või kirjutatud informatsiooni tuleb saata koos toodetega meile tagasi. Blanketti saab alla laadida siit .

· Kui soovitud tooted on olemas laos, siis vahetame kauba välja 6 tööpäeva jooksul peale kättesaamist. Kui tooteid laos ei ole, siis pakume teile välja uue tarneaja. Suuruste väljavahetamise korral postikulu pead tasuma Sina, ehk siis Ostja/Tellija. 

Kui sa Said tooted kätte, kuid Sind ei rahulda kvaliteet ja soovid raha tagasi. 

· Palume tagastada tooteid 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist. 

· Sul tuleb välja trükkida ja täita blanketi või kirjutada käsitsi Tellimuse nr, tooted, mida tagastad, tagastamise põhjus ja pangakonto number kuhu soovid raha tagasi.  Täidetud blanketi või kirjutatud informatsiooni tuleb saata koos toodetega meile tagasi. Blanketti saab alla laadida siit .

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

• E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni ning me ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele.