Ostutingimused

ÜLDINE

Veebipoe www.vormivabrik.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Vormivabrik OÜ (registrikood  12524777), asukohaga Tammsaare tee 47, Tallinn. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad Vormivabrik OÜ (Müüja)  ja ostu sooritanud isiku (Ostja) vahel tekkivaid õigussuhteid  ostmisel-müümisel Veebipoes.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused. Müüja võib muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete ning teenuste hindasid. Muudatustest teavitatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu. Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Müüja jaekaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja.

KUIDAS TELLIDA?

• Registreeri enndast Vormivabrik.ee kasutajaks. Selle jaoks vajuta lehe paremas nurgas Konto peale.
• Logi ennast sisse. Kui oled juba kasutaja, siis saad ennast paremal ülemises nurgas kohe sisse logida. Tellimust saad esitada ka külalisena, kuid seda on vaja siis teha enne maksmist, kuna isikuandmed kuvatakse sel juhul tellimise käigus automaatselt.
• Vali kategooria alt kooli nime ning leia endale soovitud toode.
• Toote tellimiseks vajute toote juures olevale nupule "lisa ostukorvi". Sinu poolt valitud toode lisatakse seepeale ostukorvi.
• Ostukorvis olevad tooteid saad vaadata, vajutades ostukorvi pildiga nupule, mis asub ülal paremal. Seejärel suunatakse Sind oma ostukorvi leheküljele, kus saad muuta kogust või tooteid eemaldada.
• Kui oled kõik oma tooted välja valinud, siis kliki paremal üleval nurgas ostukorvi peale, mine ostukorvi, kontrolli kas kõik tooted on õigesti valitud ning mine kassasse.
•  Kui Sinu koolis saadetakse koolivormi kätte koolis, siis aadressit ei ole oluline korrektselt sisestada. Kui Sinu koolis koolivormi saadetakse kätte omniva või itella smart postiga, siis pead märkima pakiautomaadi asukohta.
• Edasi kliki alla paremas nurgas "Esita tellimus" ning siirdud maksmisele. Tasuda saab kas pangalingi või arve alusel ülekannega.
• Kui aga siiski toodete tellimine ei õnnestu või tundub liiga keeruline, siis saad alati oma tellimuse saata e-maili: info@vormivabrik.ee

HIND

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%. Hinnad on esitatud eurodes.

Toodete hinnad on märgitud Veebipoes toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui kauba eest tasumisel ei ole märgitud teisiti. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

KUIDAS JA MILLAL SAADAKSE TELLIMUSE KÄTTE?

• Info tellimuse kätte saamise kohta leiad Katergoorias-E-tellimiskeskkond-Sinu kooli nimi. Lehe üleval osas. Igas koolis on kokku lepitud eraldi millal ja kuidas saadetakse tellimused kätte.

TAGANEMISÕIGUS, TOODETE TAGASTAMINE JA VAHETAMINE

• Sul on õigus tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul.
• Taganemistähtaeg hakkab kehtima päevast, mil oled toote saanud enda valdusesse.
• Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid ja muud saadetisega kaasas olnud dokumendid.
Juhul, kui teie tellimus oli valesti pakitud (kolivorm on vale suurust või värvi) palume teid teavitada meile sellest 10 päeva jooksul peale tellimuse kättesaamist kirjalikult e-mailile: info@vormivabrik.ee, kirjutades kirja pealkirjasse "Pretensioon", kirja sisse teie Tellimuse nr või Arve nr, kooli nimetuse, tellija nime, teie kodu või tööaadress (kuhu kuller saab tulla pakki järgi), telefoni nr, nimekiri valesti saadud toodetest. Teie pretensioonile vastame kirjalikult e-mailile 3 tööpäeva jooksul. Palume vormi pakkida niimoodi, et temaga ei juhtuks midagi tranportimise käigus.
• Kui soovite tooteid ümber vahetada teise suuruse vastu, siis palume seda teha 14 kalendripäeva jooksul. Juhendid, kuidas tooteid vahetada leiate siin.

• Kui tooted ei vasta nõuetele ja ostja soovib raha tagasi, siis palun kirjutge avalduse koos pangakontoga ja tagastatavate toodete nimekirjaga e-mailile: info@vormivabrik.ee. Vormivabrik laseb tulla mittesobivate toodete järgi kulleri. Postikulud kattab Vormivabrik.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

• E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni ning me ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele.